Yükleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeler nasıl yapılır
Ödemeler otomatik olarak yapılmaktadır ve Ödemeyi almak için en düşük ödeme tutarına ulaşmanız gerekmektedir. Bu tutarlar madenlere göre değişiklik göstermektedir. Eğer bir borsa üzerinden cüzdan oluşturduysanız borsanızın desteklediği miktarlarda ödemeler alabilirsiniz, bunun için madenci sayfanızda ayarlar bölümünde gerekli talimatlar yer almaktadır.

PPLNS ödeme yöntemi nedir
PPLNS(Pay Per Last N Shares) ödeme yöntemi, havuzlarımıza en son ulaşan N miktardaki share sayısına göre hesaplanan ödeme yöntemidir. Şuanda bu havuzlarımızda son 5000 paylaşıma göre hesaplama yapılmaktadır.

SOLO ödeme yöntemi nedir
Solo ödeme yönteminde havuza sağlanan tüm gelir paylaştırılmadan madenciye aktarılır. Bu yöntem kısaca tek başına madencilik yapmaktır, bulunan tüm bloklar için gerçek ödülün tamamı, bloğu bulan madenciye aktarılır.

Guaranteed nedir
Bu bir ödül hakediş yöntemidir, blok ödülünü ağ zorluğu kadar paylaşım yapılıp tamamlandığında haketmenizi sağlayan bir algoritmadır.

Neden Guaranteed
Whattomine veya diğer hesaplama sitelerinde görülen geliri garantilemek adına oluşturduğumuz algoritmamız, madencilerin havuzdaki kişi sayısından veya talih oranlarından etkilenmemesi için düzenlenmiştir.

GUARANTEED PPLNS
Havuzun genel Tamamlanma oranına bakılarak ve tüm havuza PPLNS yöntemiyle pay edilerek ödeme yapan bir ödeme yöntemidir.

GELİRİNİZİ HESAPLAYIN

Burdaki veriler maden havuzlarımızın talih oranlarına göre hesaplanmıştır. Talih oranları madenin ağ zorluğuna oranla değişiklik göstermektedir.

Maden
Fiyat
Talih
30 Günlük Gelir