Yükleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeler nasıl yapılır
Ödemeler otomatik olarak yapılmaktadır ve Ödemeyi almak için en düşük ödeme tutarına ulaşmanız gerekmektedir. Bu tutarlar madenlere göre değişiklik göstermektedir. Eğer bir borsa üzerinden cüzdan oluşturduysanız borsanızın desteklediği miktarlarda ödemeler alabilirsiniz, bunun için madenci sayfanızda ayarlar bölümünde gerekli talimatlar yer almaktadır.

PPLNS ödeme yöntemi nedir
PPLNS(Pay Per Last N Shares) ödeme yöntemi, havuzlarımıza en son ulaşan N miktardaki share sayısına göre hesaplanan ödeme yöntemidir. Şuanda bu havuzlarımızda son 5000 paylaşıma göre hesaplama yapılmaktadır.

SOLO ödeme yöntemi nedir
Solo ödeme yönteminde havuza sağlanan tüm gelir paylaştırılmadan madenciye aktarılır. Bu yöntem kısaca tek başına madencilik yapmaktır, bulunan tüm bloklar için gerçek ödülün tamamı, bloğu bulan madenciye aktarılır.

Guaranteed nedir
Bu bir ödül hakediş yöntemidir, blok ödülünü ağ zorluğu kadar paylaşım yapılıp tamamlandığında haketmenizi sağlayan bir algoritmadır.

Neden Guaranteed
Whattomine veya diğer hesaplama sitelerinde görülen geliri garantilemek adına oluşturduğumuz algoritmamız, madencilerin havuzdaki kişi sayısından veya talih oranlarından etkilenmemesi için düzenlenmiştir.

GUARANTEED SOLO ödeme yöntemi nedir
GSOLO ödeme yönteminde bir bloğun tamamlanması gereken gerçek sürede, blok bulunamasa bile tam bir blok ödemesi madenciye aktarılır. Kısaca solo madenciliği ile benzer olan bu ödeme yönteminde şans etkeni tamamen ortadan kaldırılmış ve aylık gelir netleştirilmiştir. Belirlenen tamamlanma süresi ağ zorluğuna oranla değişiklik gösterebilir. Tamamlanma ve blok bulunması için gereken süreyle ilgili bilgiler madenci sayfasında görülebilir.
Tamamlanma Formülü: %(Paylaşım sayısı x Havuz zorluğu x 100 / Ağ zorluğu)

GUARANTEED PPLNS
Havuzun genel Tamamlanma oranına bakılarak ve tüm havuza PPLNS yöntemiyle pay edilerek ödeme yapan bir ödeme yöntemidir.

GELİRİNİZİ HESAPLAYIN

Burdaki veriler maden havuzlarımızın talih oranlarına göre hesaplanmıştır. Talih oranları madenin ağ zorluğuna oranla değişiklik göstermektedir.

Maden
Fiyat
Talih
30 Günlük Gelir