Yükleniyor

Gizlilik Politikası

https://www.madenim.org internet sitesinde sunulan hizmetlere ilişkin Gizlilik Politikası.

Aşağıdaki terimler, Şartlar ve Koşullar, Gizlilik Politikası ve diğer tüm Anlaşmalarda aşağıda belirtilen şekilleriyle uygulanır: "Madenci", “Siz” ve “Sizin" terimleri, size, bu internet sitesine erişip havuz hüküm ve koşullarını kabul eden kişiye atıfta bulunur. "Havuzlar", "Havuz", “Kendimiz", “Biz” ve "Bize" terimleri ise, madencilik havuz hizmetine atıfta bulunur. Yukarıda belirtilen terimler ya da diğer terimler, tekil, çoğul, büyük harfli, eril ya da dişil formda kullanılmalarına bakılmaksızın aynı anlamı ifade etmektedirler.

Websitesini kullanarak ya da kişisel bilgilerinizi Bizimle farklı şekilde paylaşarak, bu Gizlilik Politikasını onayladığınızı belirtmiş olursunuz, Gizlilik Politikası gereğince bizimle paylaştığınız bilgilerinizi kullanmamıza izin vermiş olursunuz. İlişkili olan Şartlar ve Koşullarımız, Websitesi ya da diğer yollarla size sunmak istediğimiz tüm hizmetlerle ilgili terimleri içermektedir.

Trendleri analiz etmek, siteyi yönetmek, kullanıcı hareketlerini izlemek ve toplu kullanımı değerlendirmek adına geniş alanda demografik bilgileri toplamak için IP adreslerini ve kripto para cüzdan adreslerini kullanıyoruz. IP adresleri, kişisel bilgilere erişim ile ilişkili değildir. Ek olarak, sistem yöneticilerinin kullanım desenlerini teşhis edebilmesi, sorunları çözebilmesi için, tarayıcı tipi, erişim zamanları, açık mail, URL istekleri, yönlendirilen URL bilgileri gibi standart erişim bilgileri, web sunucularımız tarafından otomatik olarak kayıt altına alınır. Bu bilgiler, üçüncü partiler ile paylaşılmaz, sadece ihtiyaç duyulduğunda bu Havuz içerisinde kullanılır. Bu bilgilerle ilişkili, kişisel tanımlamaya yönelik olan hiç bir bilgi, yukarıda belirtildiği şekilde izniniz olmayan hiçbir yerde kullanılmayacaktır.

Gizlilik Politikamız zamanla değişiklik gösterebilir. Güncellenen bildirgemiz yayınlandıktan sonra, yeni haliyle geçerli tutulmaktadır.

GELİRİNİZİ HESAPLAYIN

Burdaki veriler maden havuzlarımızın talih oranlarına göre hesaplanmıştır. Talih oranları madenin ağ zorluğuna oranla değişiklik göstermektedir.

Maden
Fiyat
Talih
30 Günlük Gelir